Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
