Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Theme
oc: Tèma

en: Custom
oc: Personalizat

en: Languages
oc: Lengas

en: Themes
oc: Tèmas
