Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Language
pl: Język

en: Version
pl: Wersja

en: Theme
pl: Skórka

en: Custom
pl: Własne

en: Languages
pl: Języki

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Themes
pl: Skórki
