Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Version
ru: Версия

en: Theme
ru: Тема

en: Custom
ru: Собственная

en: Languages
ru: Языки

en: Notice
ru: Уведомление

en: Themes
ru: Темы оформления
