Field highlightjs (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Version
sq: Versioni

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Themes
sq: Temat
