Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Version
uk: Версія

en: Theme
uk: Тема

en: Custom
uk: Власний

en: Languages
uk: Мови

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Themes
uk: Теми
