Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Language
bg: Език

en: Version
bg: Версия

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Languages
bg: Езици

en: Themes
bg: Теми
