Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Version
cs: Verze

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Languages
cs: Jazyky

en: Notice
cs: Oznámení

en: Themes
cs: Témata vzhledu
