Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Version
el: Έκδοση

en: Theme
el: Θέμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές
