Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Version
eo: Versio

en: Custom
eo: Propra

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Themes
eo: Haŭtoj
