Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Version
eu: Bertsioa

en: Theme
eu: Tema

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Themes
eu: Temak
