Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Version
gl: Versión

en: Theme
gl: Tema

en: Custom
gl: Personalizado

en: Languages
gl: Idiomas

en: Themes
gl: Temas
