Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Version
ja: バージョン

en: Theme
ja: テーマ

en: Custom
ja: カスタム

en: Languages
ja: 言語

en: Notice
ja: 注意

en: Themes
ja: テーマ
