Field highlightjs (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Version
ro: Versiune

en: Theme
ro: Temă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Languages
ro: Limbi

en: Themes
ro: Teme
