Field highlightjs (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Version
tr: Sürüm

en: Theme
tr: Tema

en: Custom
tr: Özel

en: Languages
tr: Diller

en: Notice
tr: Dikkat

en: Themes
tr: Temalar
