Field Image Style (2.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Original image
da: Originalt billede

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
da: Liste af tilladte værdier: Nogle værdier bliver fjernet mens de er i brug.

en: Text value
da: Tekstværdi
