Field Image Style (2.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
el: Λίστα επιτρεπτών τιμών: ορισμένες τιμές διαγράφονται ενώ είναι σε χρήση.

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
