Field Image Style (2.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: About
fa: درباره

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
fa: لیست مقادیر مجاز: برخی مقادیری که در حال استفاده‌اند حذف شده‌اند.
