Field Image Style (2.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content
id: Konten

en: Original image
id: Gambar asli

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
id: Daftar nilai yang diizinkan: beberapa nilai sudah dibuang ketika sedang digunakan.

en: Text value
id: Isi teks
