Field Image Style (2.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
my: ခွင့်ပြုထားသည့် တန်ဖိုးစာရင်း၊ အချို့တန်ဖိုးများမှာ လက်ရှိအသုံးပြုနေသည့် အတွက်ကြာင့် ဖယ်ရှားခဲ့ပါသည်။
