Field Image Style (2.0.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Original image
de: Originalbild

en: About
de: Über

en: Field types
de: Feldtypen

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Nothing
de: Nichts

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
de: Gültige Werteliste: einige Werte werden gelöscht, während sie noch in der Verwendung sind.

en: Image Style
de: Bildstil

en: Text value
de: Textwert
