Field Image Style (2.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: About
km: អំពី

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត ៖ តម្លៃ​មួយ​ចំនួន កំពុង​ត្រូវ​បាន​យកចេញ អំឡុង​ពេល​ស្ថិត​ក្នុង​ការ​ប្រើប្រាស់ ។
