Field Image Style (2.0.2) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: Original image
ms: Imej asal

en: About
ms: Perihal

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
ms: Senarai nilai yang dibenarkan: sesetengah nilai dibuangr semasa sedang digunakan.
