Field Image Style (2.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Original image
ca: Imatge original

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
ca: Llista de valors permesos: alguns valors estan essent eliminats mentre que encara estan en ús.

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Text value
ca: Valor de tipus text
