Field Image Style (2.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Original image
eu: Irudi originala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: Text value
eu: Testu balioa
