Field Image Style (2.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: About
gl: Información

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
gl: Lista de valores permitidos: algúns valores foron eliminados mentras estaban sendo usados.
