Field Image Style (2.0.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
ja: リストに利用可能な値：現在使用中の値を削除しようとしています。

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Text value
ja: テキスト値
