Field Image Style (2.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: About
ku: دەربارە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
