Field Image Style (2.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: Original image
pt: Imagem original

en: About
pt: Sobre

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Linked to content
pt: Ligado ao contéudo

en: Linked to file
pt: Ligado ao ficheiro

en: Nothing
pt: Nada

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
pt: Lista de valores permitidos: alguns valores estão a ser removidos apesar de atualmente em uso.

en: Text value
pt: Valor de texto
