Field Image Style (2.0.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: About
vi: Giới thiệu

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Linked to file
vi: Liên kết tới tệp tin

en: Nothing
vi: Không có gì

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
vi: Giá trị được phép: một số giá trị đã bị xóa khi đang dùng.
