Field Image Style (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร

en: Text value
th: ค่าข้อความ
