Field Image Style (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: About
he: אודות

en: Nothing
he: ללא

en: Text value
he: ערך טקטואלי
