Field Image Style (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Original image
jv: Gambar asli

en: About
jv: Ngenani

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
jv: Daftar biji sing diidinaké: sapérangan biji uwis dibuwang nalikā digunaknā.
