Field Image Style (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
ro: Lista valorilor permise: unele valori au fost eliminate în timp ce sunt folosite în prezent.

en: Text value
ro: Valoare text
