Field Inheritance (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: N/A
ca: No aplica

en: Advanced
ca: Avançat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Inherit
ca: Hereta

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
