Field Inheritance (2.0.0-rc3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
