Field Inheritance (2.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Advanced
hu: Haladó

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Prepend
hu: Beillesztés az elejére

en: Inherit
hu: Öröklés

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Source Field
hu: Forrás mező
