Field Inheritance (2.0.0-rc4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: N/A
ku: نییە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
