Field Inheritance (2.0.0-rc5) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: N/A
gl: N/D

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Inherit
gl: Herdar

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
