Field Inheritance (2.0.0-rc5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
