Field Inheritance (2.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: N/A
fa: هیچ

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: List of @type values
fa: فهرست @type مقادیر

en: Tokens for lists of @type values.
fa: رمز های لیست مقادیر @type
