Field Inheritance (2.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Inherit
fi: Peri

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: List of @type values
fi: Lista @type tyyppisistä arvoista

en: Tokens for lists of @type values.
fi: Korvauskuviot @type arvojen listoille.
