Field Inheritance (2.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: N/A
id: T/T

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Inherit
id: Menginduk

en: List of @type values
id: Daftar dari nilai @type

en: Tokens for lists of @type values.
id: Token untuk daftar nilai @type.

en: @label tokens.
id: Token @label.

en: @type type with delta @delta
id: Jenis @type dengan delta @delta

en: Represents the image in the given image style.
id: Merepresentasikan gambar dalam gaya gambar yang diberikan.
