Field Inheritance (3.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: N/A
sl: N/D

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
