Field Inheritance (3.0.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Advanced
sv: Utökad

en: Both
sv: Båda

en: Append
sv: Lägg till

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Inherit
sv: Ärv

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: List of @type values
sv: Lista av värden av typ @type

en: Tokens for lists of @type values.
sv: Ersättningstecken för listor av värden av typ @type.

en: @label tokens.
sv: Ersättningstecken @label.

en: @type type with delta @delta
sv: Typ @type med @delta

en: Represents the image in the given image style.
sv: Representerar bilden i den givna bildstilen.
