Field Inheritance (3.0.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Both
cs: Obojí

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
