Field Inheritance (3.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Advanced
oc: Avançat

en: Both
oc: Los dos

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Inherit
oc: Ereitar
