Field Inheritance (3.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: N/A
ar: غير موجود

en: Advanced
ar: متقدم

en: Both
ar: جميعهم

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Inherit
ar: مشتق
