Field Inheritance (3.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings
