Field Inheritance (3.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: N/A
az: Yox

en: Advanced
az: Əlavə

en: Both
az: Hər ikisi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Inherit
az: Vərəsəlik
